| yonutz63991 a întrebat:

Cum sterg piese de la vizionati mai tarziu(youtube)?

3 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dai pe sectiunea vizualizeaza mai tarziu si dai editare playlist da bifezi videoclipurile si dai actiuni stergere.

| Mădă0611 a răspuns:

Ai in dreapta, sus, un triunghi, dai click pe el, alegi Video Manager, apoi Watch later, bifezi clipul care vrei sa-l stergi si apoi dai Remove (e deasupra).

| Biaa95 a răspuns:

Dupa ce dai log in si intri pe contul tau dai click pe albumul Vizionati mai tarziu si selenctezi melodiile pe care vrei sa le stergi, apoi dai acolo unde scrie Eliminati happy