| mali18geo a întrebat:

Cum sterg melodiile de la "vizionati mai tarziu" de pe contul meu de YouTube si cum pun o melodie la favorite(am YouTube-ul in romana)DAU FUNDA! SI VOT!

Răspuns Câştigător
| Nikolas1 a răspuns:

In fata melodieie ai o casuta, le bifezi pe toate(daca vrei sa stergi tot) si ii dai eliminati(scrie mai sus, este langa eticheta si adaugati la)

2 răspunsuri:
| Nikolas1 a răspuns:

Funda vott?laughing

| RobbyRby a răspuns:

Bun happy este foarte usor happy intra pe pagina de youtube si in dreapta sus daca te uiti mai atent/a e numele contului tau si o sagetica in jos happy dai pe sagetica aia de langa numele tau si dai click pe "Vizionati mai tarziu" apoi bifezi video-urile pe care nu le mai vrei si dai remove thinking cam atat tot happy iar sa bagi ceva la favorite nu stiu pentru ca nu m a interesat laughing) sper sa iti fie de ajutor happy