| anonim_4396 a întrebat:

Cum stergi virusi din calc?

8 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Un antivirus bun!

| denisa_2911 a răspuns:

Daca nu merge cu antivirus reformateaza calculatorulhappy

| sTeFaN. a răspuns:

Salut. Poti folosi un antivirus pe care il poti downloada de aici -> http://download.kappa.ro/action__file/id__5766 se numeste AVG, si este un antivirus destul de bun.Iti va sterge toti virusii din pc, dar trebuie si updatat ori de cate ori este nevoie.Pa!

| b3bita a răspuns:

Ai putea incepe cu un program antivirus, sunt destule pe internet tongue

| b3bita a răspuns:

Sau iei o carpa si te pui pe frecat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza windowsu din noubig grin

E cel mai bine:*

| Cozminel a răspuns:

Poi exista 3 metode... 1: iei un antivirus exceptzional da bun ceea c nu exista, 2 : formatare generala, (reinstalezi windowsul si pierzi tot c ai in PC si cea mai sigura si de succes metoda..., si 3:dai la C/D click deapta, si dai pe format... dar nu e la fel de reujita ca 2...

| minelly a răspuns:

Cu un program antivirus.big grin