| Anonim_8545 a întrebat:

Cum stiu cand sunt activate cele 200 minute in orice destinatie, cele care ni le da cadou de Craciun sunand la 200, de la Romtelecom? Fundaa [love struck]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare teapa! se consuma primele oriunde ai suna(chiar si local pe fix)chiar daca ai abonament confort nelimitat, unde oricum vbesti nelimitat. cea mai mare teapa de care am auzit si am si halit-o crezandu-i ca imi dau cadou sa vorbesc international! huooo! magari snapani!

2 răspunsuri:
| Anonim_8545 explică:

@brateaalexa, cum sa vad sms pe tel fix?

| AddaBăă a răspuns:

Cred ca o sa primesti un sms de la ei.