| baiatuucupizzza a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa primesc cadou cele 200 de minute de la Romtelecom cadou de martisor?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sa suni la numarul 200

| TelekomRO a răspuns:

Îi poți oferi mamei tale cele 200 de minute CADOU până la 15.04. 2011 dacă ești:
- client nou;
- client existent, aflat în afara perioadei minime contractuale sau în ultimile 6 luni ale acesteia;
- client existent, aflat în perioada minimă contractuală, și optezi pentru un abonament superior de Voce.
Tot ce trebuie să faci este să alegi pentru tine unul dintre abonamentele noi de Voce. Acestea sunt valabile cu contract pe 1 an sau 2 ani pentru clienții noi și cu contract pe 2 ani pentru clientii existenți.

Mama ta va primi de la tine gratuit cele 200 de minute, fără nici o obligație contractuală, indiferent dacă este un client nou sau existent, în cazul în care are un abonament de Voce cu minute incluse.

Dacă ești interesat de noua oferta, dar din diferite motive nu poți oferi cele 200 de minute CADOU, alege un abonament nou de Voce și vei primi în plus cele 200 de minute catre orice destinație, doar pentru tine.

Cele 200 de minute CADOU pentru mama ta și pentru tine sunt valabile pentru convorbiri catre rețelele fixe și mobile din România, SUA și Canada, și rețelele fixe din UE, oricând și se consuma primele, înaintea minutelor incluse în abonament.

Detalii mai multe pe site: http://www.romtelecom.ro/personal/te-iubesc-mama/

| angelmiki a răspuns:

Asculta astea sunt tinpeni nu ai cum sa cistigi sunt minciuni sunt niste concursuri pe care nu le poti cistiga dar mult noroc vei avea noroc daca vrei sa le primesti