| EmmaGrey a întrebat:

Cum sunt căminele de la Ovidius Constanța medicina?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Caminele din zona Pescarie sau Faleza Nord sunt destul de ok. Cladirile sunt intr-o stare buna, destul de recent construite, iar vorbe 'nasoale' n-am auzit. Acolo stau si unii profesori. Despre cele din sediul vechi, cel de pe Bd. Mamaia, spun studentii ca, pe langa colegii de camera, mai au si alti vizitatori: gandaci, molii, chiar si sobolani. Ca o fi adevarat sau nu, ca s-or fi intreprins lucrari de modernizare si dezinsectie intre timp, nu stiu. Eu sunt student la aceasta universitate, nu la Medicina, insa fac naveta. Tot ceea ce ti-am spus e din auzite si din ce am vazut eu in putinele dati in care am intrat in aceste camine.

| EmmaGrey explică (pentru AFR81):

Mulțumesc pentru răspuns.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt destul de curate si de bune pentru a sta pe perioada studentiei.

| EmmaGrey explică (pentru MihaiNicu23):

Ok. Mulțumesc pentru răspuns!