| anonim_4396 a întrebat:

Cum suportați căldura?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cu greu! Band multe lichide, mancand leguma, fructe...

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Inventiv.
http://i.imgur.com/kP244.jpg

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Destul de greu, beau multă apă.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara Cristihappy destul de greu, dar ma descurc, si nu sunt eu cea care ma vait, sotul si fiul se vaita mai tare ca minehee hee cu toate ca ei sunt sanatosi, dar asta e, un ventilator, o apa rece, un dus, si speram ca o sa trecem cu bine.
O seara bunahappy

Abh
| Abh a răspuns:

Am aparat de aer conditionat, asa ca, cat timp sunt in casa e OK.

| WhoCares a răspuns:

Acasa -cu are conditionat, afara-la plajawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O suport mai bine decat pe cratima pe care ai pus-o tu aiurea.

| TatianaCecilia a răspuns:

Nu o mai suport..Imi place vara, tuturor le place, ma gandesc, dar e mult prea mult.

| ThaPower a răspuns:

Am vertilator si mama nu suporta caldura! Papapa!

| criss38 a răspuns:

Cu greu, dar fac baie in bazin si acolo nu am treaba happy.

| lolitaa18 a răspuns:

Incerc sa supravietuiesc cum pot...multe lichide (apa recee) si mai mult se practica statul in casa sau la piscina ...depinde de posibilitatiwinking