| anonim_4396 a întrebat:

cum suportați căldura?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Buna! Multumesc de intrebare, greu, dar cum in viata mai avem parte si de incercari, trebui sa trecem si peste asta, si cand te gandesti ca asta iarna ne ziceam:de-ar veni vara aia odata ca e frig...
Beau apa, ceaiuri, fac dus mereu, ma feresc de soare, prea multe nu am cum caci sunt la munca mare parte din zi.
Iti urez sanatate si sa treci cu bine peste toate!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Înarmată cu apă, gheață și răbdare de fier.

| thegatekeeper a răspuns:

Momentan destul de bine, desi sunt vreo 30 de grade numai inauntru. Beau multa apa rece cu gheata, am un ventilator pornit aproape, jaluzelele trase, iar din cand in cand mai ies in oras intr-un loc mai umbrit sau intr-un pub.

| Musique a răspuns:

Cu greu.

| Iubibilăă a răspuns:

Cu nervi

| georgeggg a răspuns:

Simplu la strand din 2 in 2 zilelaughing