| anonim_4396 a întrebat:

Cum te-ai descrie în trei fraze?

45 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cu capul în nori, dar cu picioarele pe pămînt. Serios la maxim, dar gata oricind gata de o gluma buna. Perfecționist prin excelenta, dar gata sa acopere greselile (chiar si ale lui)
Un tip al extremelor? Nu stiu. Posibil. Imi place sa cred ca e totusi vorba de un echilibru.
happy

| Mosotti a răspuns:

Sunt un mai ciudatel asa in general, in axa relatii si ssex sunt la extrema cu open mindereala, sunt serios, respectuos, sincer, aseazat, sociabil, deschis, prietenos, nu sunt homofon si transfob.

| SilentRain a răspuns:

Când ți-a luat diploma de psiholog? De pe Kudika asa-i?
Sa zici că merci că te bag in seama altfel ai muri de notorietate (ca și personalitatea ta total anostă )
Pai da sunt praf, dar praf de stelele big grin
Tu pe altă parte ești o varză tocată mărunt devorată de o prostie infinită happy

| SilentRain a răspuns:

Sari de la una la alta, nu au sens bazaconile înșirate pe aici, da e ok așa ești tu "special " in adevăratul sens al cuvântului
Cum se face ca nu știi absolut nimic despre mine, dar totuși ai o opinie fixa

Revin la primul comentariu
Pa!

| SilentRain a răspuns:

Mai bâzâii mult?
Nu mai pleci?

| SilentRain a răspuns:

Uite mă ce băiat finuț ești tu big grin nu mai bun de spânzurat cu sârmă ghimpată

Ia mai povestește tu, cum e sa stai pe pensia de handicapat, fara job, fara viață big grin
Noroc că ți-au lăsat ai tăi totul de-a gata, că altfel nu erai capabil nici să treci strada

| SilentRain a răspuns:

Mi-a mers deja și încă cum laughing)
Ai să te prinz tu când mai crești
Pa, du-te, nu-i nevoie să îți ceri voie de la mine
Pleci dincolo? Pe lumea aialaltă? Bafta că o să ai nevoie la greu!

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

winking

| Mayhem666 a răspuns:

1. Stau toata ziua in casa, in afara de atunci cand trebuie sa ma duc la servici.
2. Imi place sa stau in mare parte in mediul online si urasc sa interactionez cu persoane in viata reala.
3. Imi place sa fiu singur in mare parte din timp si sa nu fiu deranjat, dar uneori mai accept si compania cuiva.

Astea sunt cele 3 fraze care ma descriu pe mine cel mai bine.
Bineinteles, ca sunt mult mai multe de adaugat, dar ai specificat ca trebuie sa scriem doar 3 fraze.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mayhem666):

Esti primul care stie ce înseamnă "fraze".

| Mayhem666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Hahahaha, la asta ma gandeam si eu cand am citit comentariile dinainte de al meu. Unii au comentat in 3 cuvinte, altii in mai multe, dar nu fraze. Iar eu eram ceva gen: "?"

| FreddieM a răspuns:

Nu as putea. Sunt prea complex ca sa ma descriu in trei fraze.
Cheers

| ShaOfHatred a răspuns:

1: Sunt ca un drog care îți face plăcere pe moment, apoi încet încet te distruge
2: Pot să fiu cea mai bună prietenă sau cea mai mare viperă
3: Sunt ca o flacără care dacă e aprinsă poate să te încălzească și să-ți ofere plăcere, sau pot să ard și să distrug tot în jurul meu cu riscul de a ma stinge din nou.

4 Bonus: Sunt cel mai mare dușman al meu

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Las la aprecierea celor din jur să mă descrie.Ce dai aia primești.Iar dacă nu, îi ocolești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sensibil, dur, imprevizibil, fricos, tupeist, serios, punctual, bine organizat, dar toate pălesc în fata sinceritatii pe care cred eu ca doar 1 la % o au din cele 7 miliarde de persoane, și mai e și empatia. Sunt puțin rasist, dar îmi schimb imediat părerea dacă acel om nu e asa cum credeam eu, și încerc sa îl respect! Am uitat sa precizez ca sunt și politicos.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat sa treci IPOCRIT! laughing)

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ipocriți sunt cei care sunt superficiali, au un iq mic și judeca omul fără sa îl cunoască (la cei care ma fac ipocrit ma refer). Dacă m-ai cunoaște exact cum sunt; m-ai adora.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

*Vomit *
Nu te mai pupa singur, am văzut pe aici ce fenomen "onest " ești smug
Modul cum te exprimi in unele situații cat opiniile nefondate te cam dau de gol

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ai delir, recomand psihiatru. Ai grija de viata ta, nu de a altuiawinking nu ma interesează părerea ta, trăiești în trecut, de aia nu evoluezi nici iodata ca tu trăiești în trecut, amintirile/Traumele te răscolesc iar și iar, nu poți depăși acele momente nicicum!
Nu ma cunoști în realitate asa ca,, vezi-ți de lungul nasului, și de Traumele tale.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar îți faci auto descriere? laughing)
Nu uita sa îți iei pastile
O seară făină sa n-ai big grin

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ai aceeași gândire morbida, dai dume din anii 50, puerile!
Du-te și canta la alta masa ca nu e locwinking hai,, ca ma plictisești,, pa!, analfabeta mica.

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Lăv lăv lăv lăv lăvhee hee

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia 10 și taci, poate nu ai mâncat nimic de faci așa urât big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Geloasă?

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nah am vrut sa știu dacă îl mai caut pe Vasîli sau nu.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Lasă că suferi in tăcere big grin

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nah...deci nu-ți mai dau contul lui Vasîli să-i dai cerere...eh păcat, dădeai peste o familie minunatahee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Cum să-l ratez pe Vasile, e vtm :*

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai vad ca te pasionează alții thinking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Ai băut ceva?
Mă pasionează fraieri care iau foc la orice tâmpenie laughing), astea cu IQ peste "medie"

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Fraierii - o greșeală
Astea - a doua greșeală; nici nu ști sa scrii și te dai cool când handicapul tău e vizibil rolling on the floor
Dacă te întreb de o ecuație simpla, îți dă neuronii lipsa ERROR rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nu,ma doare capul, vrei sa ma tratezi?hee hee
Îmi cer scuze,n-am pensie de handicap, n-am cu ce te plătihee hee

| Florin9Florin9 a răspuns:

Genial și modest

| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Ptiu, ptiu, să nu te deochi! laughing

| Green66 a răspuns:

Absolut dat dracu!
Aleg 3 cuvinte, nu sunt capabil sa scriu un pomelnic aici.
De ce 3? De ce ca-n basme?

| Cheo0S a răspuns:

Anxios lenes si egoist.

| IgnatVictor a răspuns:

Sunt o persoană energică, căruia îi plac provocările și voia bună, cu un spirit social deschis, dar care, în același timp, se bucură și de timpul petrecut singur, prin activități ca: scris, citit, sport. Ca o notă: sunt foarte nepriceput când vine vorba de iubire.

| Ana2920 a răspuns:

Inteleapta, politicoasa, energica. Cam asta sunt eu happy nu vreau sa apara ca am prea multa incredere in mine, deoarece chiar nu prea am.

| MihailDobrea53 a răspuns:

Rece, indraznet, tupeist

| Macelaru24 a răspuns:

Macelar
macelar

| Cristi72992859 a răspuns:

Imprevizibil, sensibil, lenes
Lista poate continuahappy

| stellar a răspuns:

1. love struck
2. big grin
3. tongue
Adaug șiiiiiii 4: rolling on the floorrolling on the floor rolling on the floorrolling on the floor