| Luori a întrebat:

Cum te descurci în faţa unei nedreptăţi? Când ţi se face o nedreptate, ce gânduri porţi, ce planuri, idei? Ce vrei să faci şi ce faci?

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

De regula cind nu mai ai argumente te lasi pagubas si ii incadrezi la " Iarta-i Doamne ca nu stiu ce fac " si mergi pe drumul tau, nu sari la bataie si scandal ca nu este frumos si trebuie sa demonstrezi ca esti educat/a.Nu te amesteci cu primitivii ca vei deveni asemeni lor.

Răspuns utilizator avertizat