| Anonim007363628 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat te întreabă dacă vrei sa ii faci masaj când te vezi cu el?
Credeți ca are gânduri perverse?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logic

| Sofer a răspuns:

Un super masaj.

| NotNamed a răspuns:

Un simplu masaj cu finalizare in esofag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masaj cu happy end happy

| Paul754880338 a răspuns:

Pervers e cam prea mult spus. Se simte atras de tine din punct de vedere fizic cel putin, dar e putin cam temator sa ti-o spuna frumos in cuvinte, apoi vrea sa para macho cu propunerea asta asteptand sa vada si reactia ta. Ia-o ca pe un compliment frumos, dar prost spus.

| NunuNini a răspuns:

Exact!

| tzionut a răspuns:

Hmm si mie mi-ar prinde bine unul...depinde de contect.
Daca te roaga sa ii faci masaj intr-o zona publica, de ex pe o bancuta in parc, sau la scara, probabil fie are un muschi tensionat, fie e stresat si asa se relaxeaza el.
Daca masajul ar trebui sa aiba loc intr-un loc mai intim (camera lui, a ta, sau un loc mai retras), atunci spera mai mult (contacte intime)
Orice baiat/barbat are ganduri perverse, la fel si fetele/femeile. suntem fiinte sexuale, fie ca ne place sau nu. Iar in privinta perversitatii lucrurile sunt foarte vagi. Ceea ce e pervers pentru tine e normal pentru mine si invers. Ce e agreat de ambii parteneri e normalitate nu perversitate.
Totul se rezolva prin comunicare, comunicare care la voi lipseste din moment ce intrebi aici ce a vrut sa zica in loc sa il intrebi pe el care ii sunt intentiile.
Multa sanatate si vorbeste draga cu baiatul ca nu te mananca.

| Educatiasexuala a răspuns:

Dacă un băiat te întreabă de un masaj cel mai probabil este vorba că el vrea să il masturbezi.

Este important să comunici dacă tu nu vrei lucrul ăsta, este decizia ta complet ok? /Dr. Beatrice

| confusedgirl223 a răspuns:

Da