| T0T a întrebat:

Cum te simți atunci când mulți văd ceea ce pari, însa puțini știu ceea ce ești?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, rainy! laughing
Ne-au lipsit întrebările tale pe aici.
Hmm, nu simt nimic. Oricum în viață doar puține persoane te cunosc cu adevărat.
Cred că ne este mai ușor să ne agățăm de aparențe decât să cunoaștem o persoană privind-o in profunzime si așteptând să se deschidă în fața noastră.
De cele mai multe ori oamenii se înșală în privința mea, dar nu mă deranjează, eu sțiu foarte bine ceea ce sunt, în ceea ce cred și eu decid cât vreau să vadă o persoană din ceea ce reprezint.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Și mie mi-au lipsit răspunsurile tale laughing

31 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cam frustrat dar incerc sa ignor, sa fiu indiferent

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

Tigrule eu văd în tine un om...

| AvalohAlyn a răspuns (pentru T0T):

Un om de care?laughing

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

Puternic și fioros ca un tigru și în același timp blând ca o pisicuță, dar totuși om.

| AvalohAlyn a răspuns:

Hehe..fioros da'nu prealaughing
Sincer eu vad in tine un om care mi-ar putea fi amic oricand daca ar vrea si nu ar mai fi atat de misterios.laughing

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

Dacă nu aș mai fi "misterios" ar însemna să îmi arăt mai multe particularități ale caracterului și gândirii mele ceea ce te-ar face să nu îți mai dorești să îți fiu amic. laughing

| Liviu a răspuns:

Foarte bine ma simt.Nu trebuiesc sa stiu toti ce e in capsorul meu happy Mai bine sa zic ca un golan obsedat sexual nesimtit si mahmur.Decat sa stie ce e in interiorul meu.Accept bucuros acest titlu.

| zurick a răspuns:

I don't care.
Dacă mi-aș reproșa mie ce crede fiecare despre mine probabil aș înnebuni.

| RainmakerX a răspuns:

La inceput ma suparam, eram trist...dar cu timpul m-am obisnuit. Acum sunt complet indiferent fata de aceste persoane, nu imi pasa de ce crede un om care nici macar nu ma cunoaste.

| mentholinks a răspuns:

Sub acoperire.

| KamaSutra a răspuns:

Nu vreau ca toti sa stie ceea ce sunt, fiindca sunt multi cu interese ascunse si se pot folosi de ceea ce stiu despre tine
Doar cei in care am incredere ma cunosc cu adevarat! happy

| AirănMeidăn a răspuns:

ceva de genu https://www.youtube.com/watch?v=5FjWe31S_0g
in general nu-mi pasa, de ce ar conta oricum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ms pentru video rolling on the floor) A fost X___X

| LePotato a răspuns:

Depinde de ce esti cu adevarat

| T0T explică (pentru LePotato):

Tu ce ești cu adevărat?

| LePotato a răspuns (pentru T0T):

Intrebarea e prea vaga, ma rog. Ca orice om si eu am anumite "parti" despre a caror existenta doar eu stiu. De altfel si eu am fost perceput intr-un fel, fiind poate opusul in realitate. Insa de obicei sunt "eu cel adevarat" cu toata lumea.
Cum ma simt? Iarasi depindelaughing, sa zicem ca eu "cel adevarat" sunt un criminal iar toata lumea ma vede un sfant, deci nu stiu, probabil m-as simti in siguranta, usurat ca nu stie nimeni adevarul?

Asta vreau sa spun cu "depinde". Nu prea stiu ce raspuns sa-ti dau la intrebare, decat acela ca depinde de cine esti cu adevarat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nici ca se putea mai bine.

| syd2 a răspuns:

Ma gandesc la cum ar fi daca toti ar sti ceea ce sunt de fapt, si asta ar fi un esec total in cazul meu, sau cine sti asa cred eu dar de fapt nu pot sti cum va fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt indiferent, nu imi pasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent, amuzat, enervat, plictisit. Depinde de ce persoane e vorba. Oricum, de obicei indiferent, pentru ca in general nu ma prea intereseaza ce crede lumea despre mine (mai putin unele persoane).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cam enerveaza. Ar fi mult mai usor sa fiu eu insami dar ciudat, prea ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca vreau sa cunosc alti oameni laughing, pentru ca stiu ca nu mai am ce face cu astia, in sensul ca dupa ce unii oameni isi fac o parere despre tine cu aia stau, indiferent daca e buna sau daca ti se mai potriveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulţumită că eu ştiu ce sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt o mare satisfactie.

| doreal a răspuns:

Ok. Nici nu ii condamn, pentru ca eu vreau sa vada ceea ce par.

| Kenya a răspuns:

Nu-mi pasa. Cine e in stare sa ma cunoasca, cine nu sa creada tot ce se aude, i don't give a si*.

| Amegadaisuki a răspuns:

Ma simt bine pentru ca pe urma o sa vada cum sunt in realitate si tind sa cred ca o sa ma aprecieze si mai mul big grin

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Depinde cu pari. Pe mine, personal, ma intereseaza foarte putin deoarece voluntar nu ma arat si daca putini stiu cum sunt este cel mai bun lucru. Ar fi o utopie si o prostie sincer sa credem ca putem fii prietenul tuturor sau ca posibilitatea amicilor multi nu duce, mai devreme sau mai tarziu, la supeficialitate. Reluand ideea sentimentelor mele in aceasta privinta consider ca ar trebui sa nu fim imediat judecat si nici sa nu judecam prea devreme. Ori ignoram total acea persoana stiind ca nu vom putea avea nicio relatie de prietenie ori incercam sa o cunoastem mai bine.

| Mihaelagirl a răspuns:

Cam naspa. Mie mi se pune deseori ca m-am schimbat in bine sau ca au avut-o o imagine mai proasta fata de mine, sau se gaensc ca eu nu as fi asa.
Nasolo cand imaginea e proasta, dar cu timpu, isi dau seama ca esti o persoana total diferitasi aceea e in bine.

| Kirschen a răspuns:

Nu îmi pasa. Nu vreau sa fac o persoana sa ma considere "cumva" atata timp cat nu ma interesează persoana respectiva.