| anonim_4396 a întrebat:

Cum te simți când ai al treilea ochi deschis?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să îl ai deschis, trebuie să îl ai. Apoi după ce îl ai, trebuie să îl ții deschis. Apoi, chiar dacă îl ții deschis trebuie să vezi cu el. Iar vederea înseamnă informație vizuală plus interpretare. Cum interpretezi acea informație, cu ce interpretor? Doar după ce rezolvi acestea probleme, poți pune întrebarea a ceea ce simți.

| relian a răspuns:

Cind aprinzi intrerupatorul in camera, vezi se aprinde un bec, ala face lumina, cred ca ala ar fi al 3lea ochi laughing

| UnderPressure a răspuns:

Întreabă un yoghin, ăștia știu ce e cu chakra aia.