| 六兆年と一夜物語 a întrebat:

Cum trimit un mesaj tuturor fanilor pe care îi am pe Wattpad?

Răspuns Câştigător
| HelenEvans a răspuns:

Mergi pe profilul tău şi apoi mergi în jos până la ''CONSILIUL DE ADMINISTRARE MESAJ''. Acolo unde îţi lasă alţii mesaje. Te-ai prins tu. Apoi bifezi căsuţa ''Broadcast to followers'' şi scrii mesajul. După dai pe ''Terminat''. happy

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru HelenEvans):

Acum totul are sens! Mersiii :* Pot să te întreb ce nume de utilizator ai pe Wattpad?batting eyelashes Asta dacă ai cont...

| HelenEvans a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Ţi-am lăsat un mesaj cu numele meu de utilizatorhappy