| Giinger a întrebat:

Cum v-ar placea sa va petreceti vacanta de Craciun?happy

11 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Sincer. as vrea sa am o caciula de mos craciun in cap, langa calorifer la geam cu o cana de ciocolata calda, si trangand in globurile de craciun ale vecinilor cu o pusca!

| BlackD a răspuns:

Alaturi de el, in Japonia day dreaming rolling on the floor 3 saptamani de neuitat love struck si as vrea sa se prelungeasca
Ma sti doar Drak_passiOOn >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| n1na a răspuns:

La sky in gasca in Austria cu multa partie, bulgareala si petreceri

| zozole12 a răspuns:

Ca de obicei, cu familia, prietenii...

Răspuns utilizator avertizat
| aryana1991 a răspuns:

As vrea sa pot sa ajung in tara sa fiu langa familia mea si sa il vad pe nepoteul care trebuie sa se nasca dupa craciun

| Posesiv a răspuns:

Pai eu o petrec in familie si cu prietenii.

| AaL33xXx a răspuns:

In familie. apoi cu prietena prin moluri.un loc unde sa ne placa amandurora.happy

| ReapWhatYouSow a răspuns:

Mi-ar placea sa-mi petrec timpul cu vechile mele prietene din ciclul primar si sa depanam vechile amintiri din perioada cea mai frumoasa a vietilor noastre.happy

| mihai712 a răspuns:

O saptamana la Muntele Mic cu o tipa big grin, nimic porno laughing