| Dianna_8523 a întrebat:

Cum v-ati descrie personalitatea dvs?

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Eh. nu-mi place sa ma laudtongue

| nobody_9468 a răspuns:

Just crazywinking...si serioasa cand e necesar, de obicei ma exprim liber.

| Parintele a răspuns:

Puternic, inteligent. ( era de preferat ca intrebarea sa fie de forma: "Cum v-ati descrie personalitatea?" deci fara dvstongue)

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Prea Sincera, orgolioasa, perseverenta, ambitioasa si prea prietenoasa...si cu cine nu merita]

| anda1313 a răspuns:

Matura, responsabila cand trebuie, copilaroasa, imatura cand e vorba de micile placeri ale vietii. Imi place sa consider ca imi selectez bine prioritatile. Ce necesita maturitate si responsabilitate ma implic 100% ce nu necesita maturatate imi permit sa fiu copilaroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sunt copilaroasa uneori.
Matura cand este cazul.
Fitoasa intre prieteni laughing.
Sunt o fire care vrea sa ajute dar de multe ori trebuie sa repare ce a stricat big grin blushing. Sunt cam curioasa si un pic bagacioasa. Imi place sa imi fac prietenii sa rada si am obisnuinta sa ii fac si pe oamenii din jur.
Sunt o persoana tupeista daca mai sunt cu o persoana.
Sunt foarte nebuna dar asta doar cu prietenii.
Sunt o fire sincera, iubitoare care vrea sa fie mereu apreciata big grin blushing.
Cam atata, cred big grin... sper ca nu a sunat a anut matrimonialbatting eyelashes.
nr meu : 07*566989* laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O fire extrem de rebelă!
Pa, pa.