| Afãrinツ a întrebat:

Ce melodie va descrie personalitatea? De ce?

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Marilyn Manson - Sweet dreams
De ce? Probabil din cauza urii fata de cei care ne fura tara si viitorul.

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nebunul cu ochii inchisi - Phoenix. Dau sfaturi tinerilor si vorbesc in van ca acel nebun.

| Ibrahimovic a răspuns:

The Script - Hall of Fame.
Nu neaparat ca ma reprezinta, nu cred ca ma reprezinta vreo melodie, dar asta imi place destul de mult, ma face sa sper la mai mult! happy

| Morrígu a răspuns:

Slipknot - snuff
Mda, eu sunt 'ăl fara inima.
De ce? d-aia.

| tsal24 a răspuns:

Am o personalitate foarte complexa dar cred ca melodiile astea ma descriu foarte bine https://www.youtube.com/watch?v=V19iHZknAJY

| AnaMalina22 a răspuns:

Skrillex-First of the year
Ma reprezinta
Imi reprezina gusturile si nu imi pasa ce zic ceilalti
Sa nu crezi ca sunt fata EMO sau asa.
Sunt chiar ff prietenoasa.
Imi place Let her go-Passanger
E sensibila si frumoasa.
Deci eu sunt
Nebuna, prietenoasa sensibila si..frumoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMalina22):

Si ce personalitate reprezinta melodia aia? ca nu ma prind de fel.
stiu melodia, si din ce imi aduc aminte e, un copil vanator de pedofili, decii ...nu prea vad cum ar descrie cum te reprezinti tu jos.

| AnaMalina22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis ca ma reprezinta piesa, nu videoclipul.
Macar, ai putea sa citesti ce scriu nu sa incepi sa arunci cu cuvinte in oameni.
Because *** Logic.

Genius.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMalina22):

Ti se pare ca "am aruncat" cu " cuvinte? mai iesi pe afara sa vezi cum vorbeste lumea. am zis ceva simplu nu ti-am dat in cap- Genius.

| AnaMalina22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,ai aruncat cu cuvinte.
In sensul ca in loc sa citesti ce am scris si sa zici ceva care sa nu ma enerveze, ai inceput sa zici ce este in VIDEOCLIPUL melodiei.
Deci DA, ai aruncat cu cuvinte.

Fack Logic.
GENIUS!

Apropo in fotografia ta de profil e un creier. dupa mai sus de el scrie USE IT.
Eu zic sa citesti ce scrie acolo, si in caz ca nu stii engleza..FOLOSESTE-TIL CREIERUL.

| AnaMalina22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze pentru greseala de scriere

| Afãrinツ explică (pentru AnaMalina22):

Imi place stilul tau big grin Sa inteleg ca esti independenta si originala?

| AnaMalina22 a răspuns (pentru Afãrinツ):

Da.
Genius.

Pedofili nebuni ce sunteti,