| albastrel a întrebat:

Cum va alintati persoana iubita?batting eyelashes

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop n-ai ghicit rolling on the floor
Uite, ii spuneam iubitica mea... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h vezi tu, nu te bucura prea curind, eu cedez cind vreau, daca vreaubatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h pai cum asa, cum ramine cu fluturasii de dimineata, au fugit deja? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oups Alinus.h asta deja este codul vostru, nu-l cunoscbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h stiu, n-am sa va tulbur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h esti de belea rolling on the floor Pai erai turtita de indragostita ce erai, pe urma ai avut insomnii de dorul lui si acum e doar in inima ta si cauti pe altcineva laughing Femeile, Doamne, cine sa le inteleaga rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi, daca-l iubesti de ce nu alergi la el sa-l iei in brate, sa fiti fericiti, sa fii buburuza lui albastra, nu pricep. De ce sa nu va impliniti dragostea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinus.h n-as fi crezut, dar mi s-a dovedit ca distanta nu-i un impediment si era vorba de jumatate de glob. Ce sa mai spui doar de citeva zeci sau sute de km citi sint probabil intre voi. Persoanele nu va pot opri, totul depinde de voi, e dragostea voastra nu a altora. Si privitor la el si barbatii au suflet si ei sufera, sint convins ca el se chinuie infiorator si tu nici nu banuiesti. Iubitica mea e cea mai frumoasa, isteata si harnica fata. Asa cum ti-am spus mai sus, cind te-am ajutat sa-i faci portretul happy