| naviDIabLO a întrebat:

Cum va alintati persoana iubita?

16 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Confidentialsmug Dar te asigur ca nu are nimic de-a face cu iubi, uby, baby, pisy, ursuletz, puyshor si alte chestii banalelaughing

daniela
| daniela a răspuns:

Tati

| Marii a răspuns:

Nu! Mi se pare prostesc! Este de prost gust sa-i spui iubitului bebe, de ce sa nu intrebi "vrei si niste lapte sa sugi?", sau pisi, iepuras, orice fel de animal. laughing

| rey a răspuns:

Întotdeauna am fost contra aşa-ziselor alinturi.
Cred că nu e nevoie de alinturi pentru a spune ceea ce crezi sau vrei.

| andalu a răspuns:

In general, prin fapte.Cuvintele nu au prea mare importanta.Singurul alint: apelativul "iubire"

| adi4ever a răspuns:

****laughing

| Tot.Eu a răspuns:

Pai eu nu alint. ma alinta : Guritza, Iubire, Ubi, Dragoste. Chestii de astea. cel mai mult imi place Gurita love struck :p

| demonel a răspuns:

Fa dezbracate ca ma mananca

| andrey23 a răspuns:

Pui, papu`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum nu o alint laughing). Bebe, bebiku, bebitzu, puiut, aditzu, pupaciosul, ingeras love struck ...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai, de zici ca deja iubesti? :S
Eu nu consider ca este esential sa-i spun prietenului meu tot felul de porecle, are si el un nume si asa il strig!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca alintz inseamna ca iubesti, si prin dezmerdari arati cit de mult il iubesti...precum imi iubesc si eu pi skumpul meu odoras.
iubiti ca veti fi iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bombonika

| Criss' a răspuns:

Hmm. o alint in foartee multee feluriibatting eyelashes. depinde cemi vine in capwinking

| tinkutza a răspuns:

Puiu zay popsik mali6 pisoi masy pufuletzul meu puisor odorash, ...asa dezmerdari de cuvinte )) daca e suparat pot sa il linistesq cu un sarut dulce si indelungat! *)) bafta si tie!

| lorybeautiful a răspuns:

Mermik, bombonela, puffuletz,