| sairunfhrx a întrebat:

Cum va cheama in realitate? big grin doar prenumele

is curioasa!

19 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Alexandra.happy

| Dumnezău a răspuns:

Pulifrici.De ce, tatăăăă, de ceeee?!

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli : Ca sa-ti faca o clona si s-o foloseasca pentru conturi off-shore in Mozmabic si Cipru, oare de ce? smug

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Andra! Pe tine? Funda?puppy dog eyes

| Deathx a răspuns:

Larisa Daniela.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Eclipse ma numesc deocamdata.
Bye!

| MO231 a răspuns:

Vlad.funda?

| Avantasia a răspuns:

Daca vroiam sa fiu stiuta dupa nume mi-l puneam la nick-name.Da asa multumeste'te cu Avantasia.

| oSalamadra a răspuns:

Paraschiva! laughing Pe tine?

| sairunfhrx explică:

Nu sunt irelevante draga jelatinaaa

| sairunfhrx explică:

Oh geloaso love struck se vede dp raspunsuri nu trebuia sa-mi traduci

| HouseNation a răspuns:

Ana Sinziana

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Nicoleta Marinela :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce pui intrebari irelevante? Cu ce te ajuta prenumele meu? Am un prenume foarte scurt si simplu, de trei litere; D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu vine de la jealousy. Acum, draga mea, de ce e relevanta (Relevant = important = folositor - cu ce te ajuta?)? S-a pus de sute de ori pe site si nu inteleg cum lumea va deveni mai buna daca ne afli prenumele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...mda, poate imi raspunzi si la intrebare. Te rog frumos kiss cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta? cu ce e relevanta?

| Soranaa a răspuns:

Sorana Stefanyya.Pe Tne?

fundita?puppy dog eyesDaca vreyybig grin