| Daria a întrebat:

Cum va cheama? Si ce nume va place cel mai mult?
winking

Răspuns Câştigător
| anduta160 a răspuns:

Ana-Maria.si nu stiu la ce nume sa ma decid care imi place foarte mult.Sunt multumita de numele meuhappy

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Numele meu este Ana - Loredana. Eu port numele mamei si fratele a tatalui. happy Imi mai place si Cristina [ de cand eram mica ], Darius, Dariua, Maria...

| Luori a răspuns:

Numele meu este Ana - Loredana. Eu port numele mamei si fratele a tatalui. happy Imi mai place si Cristina [ de cand eram mica ], Darius, Daria, Maria...

| perro12 a răspuns:

Ma numeste Paul si ce nume imi place cel mai mult...hmmmm greu de zis toate imi plac, fiecare are ceva aparte chiar si o poveste deci fiecare nume este frumos si interesant.

HF

| Paatricia93 a răspuns:

Ma cheama Patricia si cel mai mult imi place numele meu love struck

| alysefu a răspuns:

Aly b-) si-mi place cel mai mult sa dansez happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena.Alexandra(si numele meu imi place, normal, dar Alexandra imi place mai multhee hee )