| croissant a întrebat:

Cum va faceti unghiile? Cu oja semi sau normale? De ce?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Cu ojă laughing
Am toate culorile.

7 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Cu gel

| Justme1997 a răspuns:

Cu oja normala+ lac transparent cu gel (sau cel putin asa zice), tine pana la o săptămână

| 1231242 a răspuns:

Nu mi le-am fcăut niciodatălaughing

| alina2k18 a răspuns:

Constructie gel cu oja semi peste dar acum am baby boomer din gel.
De ce? Ca asa imi place.

| Dandinelle a răspuns:

Nu le fac nimic, le tai cand cresc prea lungi de se aud pe tastatura cand scriu. De ce? Pentru ca e mai importanta practibilitatea pentru mine decat look-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le tai cat mai scurte, le zic de bine pentru ca imi cresc prea repede, le pilesc si imi vad de viata. De ce? Din nenumarate motive, dar mai ales pentru ca nu vreau sa aloc timp lucrurilor care nu ma fac fericita.

| SilentRain a răspuns:

Normala câte o data
Foarte rar cu gel