| anonim_4396 a întrebat:

Cum va gestionați timpul?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea am timp de gestiune. Poate doar week-endurile

| lilith16 a răspuns:

Nu o fac, foarte rar, sunt destul de imprevizibila

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dar cum e o zi pentru tine?

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Un comportament haotic nu prea ordonat sa spun asa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In functie de chef, turele de la servici, conditiile meteo si sarbatorile cu cruce rosie.
Adica, daca se aliniaza planetele, fac chestii marete (si galagioase).
In rest, merg la servici si ma relaxez pe acasa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Dar zilele difera. Munca/mancare/mancare/munca/acasa/mancare/diferite activitati/mancare si somn.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Diferite activitati da-mi niste exemple

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Citesc/ies in oras/filme la greu/ma joc/mananc si alte lucruri personale (:

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si alte lucruri personale?

| Anee1667 a răspuns:

Eu îmi gestionez timpul în funcţie de ce îmi place să fac astfel aloc fiecărui lucru în funcţie de importanţa sa în viaţa mea un timp destul de vast.
În vacanţă spre exemplu mi-am împărţit timpul între : jobb-ul meu, învăţat, citit, înot, ieşit cu prietenii, desenat şi voluntariat.
Toţi ştim să ne gestionăm timpul e nevoie de ambiţie şi de a-ţi impune că vrei să faci ceva folositor.

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Comportamentul meu se schimbă de la ora la ora dar in general asa sunt(;