| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume cum ati reactiona dacă în timpul unui control de la inspectoratul teritorial de munca, inspectorul va prinde in flagrant în poziții indecente cu șeful/a în birou? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

II spun daca tot a intrat peste mine, sa-mi inspecteze si mie ciocanul.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

L-as intreba pe inspector daca a batut la usa, ca nu am auzit happy

| dullcat a răspuns:

Asta e problema, ca te prinde cineva, nu ca stie tot biroul cum faceti sex si iti capeti o reputatie cat se poate de respectabila?

| blackann a răspuns:

"join us, bro"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că m-ar bufni râsul în primul rând. laughing In al doilea, nu știu, văd eu cum mă scot. Improvizez pe loc.hee hee

| katin a răspuns:

ITM-ul nu are treaba cu asta. Dar va va sti toata unitatea ca voi faceti fiki-fiki pe biroul unde ar trebui sa munciti la altceva. Apoi familia, etc.
Singura rezolvare e mutarea undeva unde sa nu va ajunga nici zvonurile despre ce ati facut. Prin Africa.

| Yuki0799 a răspuns:

L-aș invita pe inspector cu noi, să facem o luptă cu săbii în trei?