| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum vă mai simțiți? Eu ca și un zombie, dar fie. tongue

19 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ca nimic.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah. Almost living, almost dead, nu zombi. In stinga blocului meu erau niste copaci. Vreo 3, dintre care un nuc mare si doi mai mici. Acum se face un **** de parcare, au distrus gardul viu, au taiat aia mici, probabil o sa il dea jos si pe ala mare. Ne sufocam de masini, biserica mamilor lor de cacaturi. Marile realizari ale romanului, sa aiba masina si apartament...

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru GabiDumitrescu):

Pentru fiecare popă cred că ar fi în stare ăștea să facă o biserică.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Biserica e la vreo 300 de metri, din fericire e teren privat. Din pacate, l-a cumparat spalatoria auto de linga el si vor face parcare cu plata, aparent. De vina sunt doar debilii de la primarie si judecatorie care au retrocedat parcela aia...

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru GabiDumitrescu):

Asta-i România, ce să-i faci...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Sa emigrezi. Sau sa iti bagi picioarele si sa fii corect si sa nu te mai uiti la ce fac altii.

| Celcestietot a răspuns:

Bine.

| SilentRain a răspuns:

Fără viața, abia mai respir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot asa. asta e mergem inainte cu bune si cu rele

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Emm, dar „ghinionul" meu e că mâine e ziua mea de naștere crying
Trebuie să mă petrec cu colegii mei, să stau la grătar, poate și să mă duc la ceva restaurant, să răspund la 1000000000 de „la mulți ani" de la persoane care pretind că mă cunosc de când eram mică...
this is my boring life

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

La multi ani frumosi, voiosi si bucurosi happy eh lasa nu te mai plange Diana atat bucarate ca esti sanatoasa o veni si fericirea pe strada da odata si odata ai rabdare esti inca mica. axeaza-te pe invatat sa ajungi cineva in viata :p

| brokxy a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

La multi ani happy

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru brokxy):

Merciwinking

| brokxy a răspuns:

Si eu ca un zombie de care fuge toata lumea
atatea cai de comunicare si tot in singuratate...
eh asta e ma intorc in pestera...