| marga09 a întrebat:

Cum va numiti, de unde sunteti, ce varsta aveti care face schimb de id?big grin

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Silvia, Constanta, 13, smechera_barosana_thebest2010.

| fluturas a răspuns:

Alina, jud cj, 12
id: jerme_diliu laughing

ba atata timp cat este rubrica conversatii si timp liber eu cred ca ai voie sa pui si intrebari de'astea.winking kissdecat alea cu miely laughing mai bine asteawinking

lolita
| lolita a răspuns:

Lolita, de fapt sunt marius, din Sacele de sus, mi-am luat internet si m.-am gandit sa intru si eu sa agat, si cum puteam agata doar dandu-ma drept fata. ps: sa nu mai spui la nimeni.

| Ana a răspuns:

Madalina, am 16 ani si sunt din bucuresti.

| Pho3nix a răspuns:

Claudiu, Galati, 16 ani.
Daca vrei id dai msj pe privat.

| oz a răspuns:

Matrimonialele sunt pe site-ul urmator.

| albastrel a răspuns:

Pai... Alina, din Tr Alex., 19 ani jum... schimb de id data viitoarewinking

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Cristina (Tweety big grin ), sunt din Buzau, am 14 ani... crystynyk_doolcyk... big grin abia astept sa-mi fac noi prieteni sincer love struck... pup kiss

| cheloo74 a răspuns:

Pai de ce nu dai tu ID-ul tau si apoi venim noi in grup pe tine. Sau pe rand. Sau cate doi. Cum vrei tu.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Mihaelahappy... din bucuresti si am 14 anibig grin

id:lulu_mee_loves_it big grinhappy

| dean a răspuns:

Dean, jud Arges, 20 ani si daca vrei id, mesaj privat, kiSS!

| -TattO- a răspuns:

Daca ai nevoie... msj privat.

| giulia_6563 a răspuns:

Buna
sunt giulia am 23 anii si sunt din ploiesti
id:frumusikgiulia. daca vrei sa mai conversam ma gasesti pe id.

| marga09 explică:

Da mersi! pun si eu intrebari la vrajeala ce n-am voie?laughing
daca nu vrei nu raspunzi! ciaoles!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secret laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, am vazut prea tirziu intrebareahee hee tongue