cami
| cami a întrebat:

Un mic oracol happy :
un cuv de inceput
cum va numiti?
ce varsta aveti?
ce zodie sunteti?
ce ocupatie?
sunteti indragostit, dar gelos?
in ce oras locuiti?
care este ultima carte citita si/sau cartea favorita?

Răspuns Câştigător
| copilu a răspuns:

Buna
Florin
Fecioara
Operator CNC
Nu pentru ambele
Brasov
Submarinul ucigas

50 răspunsuri:
cami
| cami explică:

Da...vad ca multa lume nu poate sa se abtina ca.pe langa raspuns sa mai dea si cate un comentariu rautacios... dar asta-i firea omuluihee hee nu-i nici problema happy...era cumva intrebarea pusa la Legislatie, Politic&Social cumva? nu cred. a fost pusa la Trivia/Amuzante...deci? de ce atata vorbaraie pe seama intrebarii mele thinkinghee hee? da! poate ca am vrut sa va cunosc mai bine, si cu ocazia asta, fi-ti convinsi ca si ceilalti au avut posibilitatea sa mai afle pe ici pe colo cate ceva despre voi. aaa si @inside of me. daca tu la varsta de 13ani erai o fata nematurizata.asta nu inseamna k trebuie sa generalizezi.winking asa ca te rog, abtine-te tongue

| psiholoaga a răspuns:

Glumesti.

eileen
| eileen a răspuns:

Fata era curioasa, nah...
Elena, 25, pesti, specialist in comunicare, indragostita, geloasa nu prea, bucuresti, oameni sarmani - Dostoievski

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Buna, eliza, 16 ani, scorpion, eleva, sunt indragostita si super extra mega geloasahee hee, locuiesc in rovinari...si nu ma intreba de carti care le-am citit sunt cele cu basmelaughingiar acu biblia da...mai bine nu incepeam k citesc cand am pofta si nu e binesad

| Annitu a răspuns:

Buna
ana
capricorn
eleva
da, MAI ALES GELOASA
bucuresti
twilight

| Klara a răspuns:

wave

. Klara
. 18 jumate
. Balantza
. de la toamna...studenta laughing
. nu
. Cluj, teoretic laughing))
. ultima... Spre far (V. Woolf), preferata e Quo Vadis (Synkievitz)

| sergiu25bc a răspuns:

Sincer sa nu o iei in nume da rau dar nu cred ca multe persoane vor raspunde la o astfel de intrebare.scuze dar nu pot raspunde baftahappy

tundenana
| tundenana a răspuns:

Ce va suparati asa pe fata... vrea si ea sa ne cunoasca... f bine
1.Pantea Tunde Adriana
2. 29 ani
3. scorpion
4. medic stomatolog
5. sunt indragostita de 13 ani de sotul meu, de obicei nu sunt geloasa insa se mai intampla ...rar
6. Oradea
7. O dieta revolutionara Atkins si cartea favorita? sincer nu am... am citit multe carti bune si nu pot sa aleg intre ele

| Zoombe3 a răspuns:

Ha ha
Marilena
Pesti
Fara
Da, Nu!
Bucuresti
Cel mai iubit dintre pamanteni / Convoiul 42 + Cronica Pasarii Arc!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce sariti mah asa? laughing
buna
corina
taur
eleva
sunt indragostita dar nu sunt geloasa
Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi - Camil Petrescu :X

| Uana_5406 a răspuns:

Hey, la urma urmei sunt intrebari si sunt la categoria 'amuzante', nu la 'sanatate'. tongue Calm down!

| emilica95 a răspuns:

Alte intrebari sunt mai stupide nu mai sariti asa.straight face

buna. Andreea, 14, leu, eleva, indragostita si geloasa, bucuresti, slam. pa wave

| MusicisMusic a răspuns:

1.HI!tongue
2.Theodora
3. 13sad
4.Berbeclaughing
5. elev, pilot de kart, sorahappysi vreau sa devin architect sau designer interior
6.nu,nu,
7.Mam nascut aproape de Brasov dar acum locuiesc in LA
8.Baiatul si Calul(ultima) si Singur pe Lume(favorita)

| s0nya a răspuns:

N-are voie si ea sa puna intrebare? Parca v-ar omori!

1.Cheo!
2.Bianca
3.11 ani
4.Scorpion
5. Eleva
6.Nu stiu
7. Pitesti
8.Cronicile din Narnia

| s0nya a răspuns:

Si la intrebaraea 2, sunt sigura ca veti sari cu gura ca de fapt ma cheama Sonia, bla, bla...Asa ma numesc eu :Sonia Bianca

| dulcika a răspuns:

Buna.
nikoleta
scorpion
16 ani
elev
nu
da sunt ff geloasa
ploiesty
dragostea unui barbat cu ochii albastrii

| MADALINAAAA a răspuns:

Exact una dintre intrebari ti-o pun si eu:ce varsta ai? adica e cv frum s ai un oracol, multe amintiri, etc... dar e specific fetelor nematurizate. aadik asta faceam si eu pe la 13 anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te uiti in urma, s-au mai discutat subiectele astea. Deja poti gasi raspuns la toate punctele pe care le-ai insiruit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti ma cu ea? Poate ca a vrut sa ne cunoasca mai bine. Ce problema aveti voi?

Buna.
Ma numesc Maria-Cristina.
Am 11 ani si 3 luni.
Sunt zodia capricorn.
Nu am o ocupatie.Sunt eleva.(in clasa. a 5-abig grin).
Da, sunt indragostita, si am fost geloasa, dar acum nu mai sunt.
Locuiesc in orasul Pitesti.
Ultima carte citita a fost,, La cirese'' din,, Amintiri din copilarie'' de Ion Creanga si cartea favorita este,, Zanele Nazdravane''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... potzin ocupata cu oracolele ...am sh alta treaba... dar scze ...asta faceam pe la 13 ani vb lu Denisa...laughing)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, anna, te sperii daca iti spun, a******f, super, nu, treaba mea, habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va numiti?-andreea

ce varsta aveti?-13 ani

ce zodie sunteti?-fecioara

ce ocupatie?-eleva

sunteti indragostit, dar gelos?-da/da

in ce oras locuiti?-comuna traian

care este ultima carte citita si/sau cartea favorita?-mara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi!
ana
rac
elev
da. nu
fetesti
flacara drogostei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
andrei
scorpion
dansuri
indragostit
pitesti
amintiri din copilarie favorita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Cristina
Taur
Eleva
Buzau
Submarinul ucigas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
elena
balanta
dap
putin
tulcea
nu am mai citit in ultima vremetongue