| valentin_2770 a întrebat:

Cum va petreceti timpul liber si ce faceti sa scapati de monotonie?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Jucand jocuri pe ps3, iesind la plimbare cu persoana iubita...

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Meciuri de tenis, proiecte extrascolare, prin oras cu prietenii, pe TPU

| premamotion a răspuns:

Citeste o carte buna, fa ceva creativ, bucura-te de natura, fa poze, canta, joaca-te cu copiii si cu animalele. Astea te vor ajuta sa incelegi si care-i scopul vietii. Sunt atatea lucruri frumoase in viata incat este imposibil sa te plictisesti. Deschide ochii, priveste-le si bucura-te de ele!

| Skadred a răspuns:

Ma duc si joc la aparatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timp liber? Mama timp liber...In concediu sarbatorile pescuiesc, mai o padure, mai o lectie de supravietuire pentru hamster, padure dar sarbatorile atit. Daca ploua citesc dar mai citesc si noaptea pina tirziu aproape in fiecare zi de concediu...Altceva nu mai face parte din timpul liber...