| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Cum vedeti viitorul?
Sau cum te vezi peste 20 de ani?
Cel mai realist raspuns primeste

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu daca mai prind 37 de anithinking
Prefer sa nu gandesc atat de departeoh go on
Ma multumesc sa traiesc prezentul si sa il fac cat mai bun ca sa nu am ce regretawinking

| Helvete a răspuns:

Nici nu pot sa-mi imaginez cum o sa fiu peste 20 de ani laughing. Dar sa zicem ca, asa cum imi spun de nenumarate ori ai mei, "o sa imi vina mintea la cap", si probabil voi fi tare plictisitor, cu familie si serviciu si bla bla bla... De fapt, nici nu vreau sa ma gandesc :-s.

| Doddel a răspuns:

La fel de tacanit, casatorit, cativa copii, o familie frumoasa

| Doddel a răspuns:

La fel de tacanit, casatorit, cativa copii, o familie frumoasa cam asa ma vad

| AdrianaINNA a răspuns:

Eu cred ca voi fi o actrita de succes

| AGoofi a răspuns:

Pai, o slujba buna, 2 copii, un sot iubitor si un caine de rasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 20 de ani...cam greu.Eu nu stiu cum ma vad peste 2 ani, dar peste 20.Probabil intr-o familie implinitahappy