| Dan a întrebat:

Cum vedeti voi lumea din jurul vostru?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Pai...in fata mea e monitorul, un pachet de biscuiti si telefonul, in dreapta e usa, in stanga e geamul si in spate e o canapea si o masuta pe acolo...si pe jos si-a imprastiat fratimiu jucariile. E frumoasa lumea, chiar superba.Asta daca stii sa o apreciezi.Mergand pe strada vei vedea boschetari, betivi, cersetori.Nu-i frumos? Ce bine de noi ca stam ca lenesii in fata unui monitor. Ce frumoasa e viataaaaaaa.

8 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Trista...chiar daca vezi numai zambete.

| MisterKat a răspuns:

Ipocrita, Falsa, Trista, Deziluzionata.

Pt.mayasul,nu ti se pare ca esti cam exagerat cu francmasonii aia? Nu stim adevarul despre ei, eu nu il stiu, tu il stii? Ai cunoscut vreodata un mason? Adica in carne si oase, viu?!

| EUSIATIT a răspuns:

HOata. MINcinoasa perversa. falsa. avara/invidioasa //etc etc NU e asa?/? cam asta este. si ar mai fi multe dar.

| Mwhahahaa a răspuns:

Toti suntem diferiti...

| Ionutzsa a răspuns:

Ciudata, nepasatoare si foarte da` foarte visatoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roboti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume minunata condusa de francmasonii illuminati ce vor sa ne depopuleze in proportie de 90% pana in 2012 cu ajutorul gripei porcine si a vaccinului alaturi de codex alimentarius, lege adoptata de guvernul boc anul acesta si la noi in tara.

Cauta si vei intelege mai mult : Zeitgeist, Esoteric Agenda.

le vei gasi pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jurul meu lumea e vie si continuu zgomotoasa, e mare si se are chef de joaca.
daca focalizez un pic lumea incepe sa puta, e colorata, e si mai galagioasa, rade si plange-parca-i nebuna, nu stie ce vrea
daca focalizez mai mult lumea e un dinozaur care danseaza Limbo, stacheta coboara din zi in zi, unii trec(em) pe sub ea altii nu se mai pot apleca si ies din dans, intra altii fie mai talentati fie mai mici, care trec pe sub bara de Limbo.
daca focalizez maxim ajung in lumea mea:imi place!