| Radu1 a întrebat:

Cum veţi proceda: Înainte de a începe, opriţi laptop-ul, deconectaţi-l de la sursa de curent şi scoateţi bateria!
Care este bateria si de unde o pot scoate?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

La mine este un dreptunghi, si are un buton ca sa zic asa care se lasa in jos.Trage de el`pana vezi ca acel dreptunghi s`a deschis.
bateria arata cam`asa la mine http://ro.marketgid.com/goods/311/66156/
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

La mine bateria e un cablu care se introduce in spaatele laptopuluithinking

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

O gasesti dedesubt la laptop laughing). Daca intorci laptopul cu josul in sus o sa obs dreptunghiuhee hee
Iar @denisik97 ala e incarcatorul`.
Thk`s pentru fundita:*

| Radu1 explică:

Da si unde o gasesc?