| danielleinad00 a întrebat:

Cum vezi daca tineva ti-a dat block pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Nu ai cum.

| danielleinad00 explică (pentru Trynda):

Ok happy

| Trynda a răspuns (pentru danielleinad00):

Scuze dar nu se poate. Nu cred ca o sa bage o asemenea functie. Facebook-ul are si el partea privata a lui.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

| IsabelaIssa a răspuns:

Ba ai cum, cand il cauti nu iti mai apare. Si daca isi inchide contul nu iti apare, dar poti verifica de pe alt cont daca l-a sters sau nu. Asa iti dai seama daca te-a blocat happy

| iulikutza33 a răspuns:

Um..atunci cand ii scrii numele sus in "cauta", nu ii apare numele. Mi s-a intamplat asa la fratemiu rolling on the floor)