| Anche a întrebat:

Cum vi s-a parut nunta regala de astazi? mi mi-a placut! voua?

6 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

Mi-a placut
e o nunta regala ce naiba

| Shopiaalin a răspuns:

Da mi-a placut si mie foarte mult a fost un moment foarte emotionant asa ceva nu se intampla tot timpul, mi-ar fi placut ca rochia lui Kate sa fie putin mai ampla dar si asta a fost foarte draguta!

funda?straight face

| happycolour a răspuns:

Suuper! O nunta ca de basmlove struck se vede ca se iubesc mult si sper sa fie fericitibig grin Am urmarit fiecare scena cu sufletul la gura! Si William a dovedit tuturor ca o iubeste, sarutand-o de 2 orilove struck Cateodaata mai devin si basmele realitate day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a plăcut foarte mult!
Mireasa a fost foarte frumoasă... şi rochia ei de asemenea.

| Gaabi32 a răspuns:

Mia placut si mie fff furmoasa.Ieri chiar m-am uitat la filmul despre relatia lor pe pro tv

| ayacata a răspuns:

A fost superba adica nu poti sa descrii in cuvinte mie mi s-a parut ceva de poveste!