| Eroare404 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima luna din anul 2016?

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Mai productiva decat ma asteptam.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este prematur sa ne dam cu parerea din moment ce mai sunt 5 zile suficiente sa fii ingropat in aceasta luna. laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Destul de bună. Dar păcat că a fost cam friguroasă.

| gemeni6226 a răspuns:

Deprimanta din cauza intunericului si a frigului dar au fost si citeva lucruri bune am aflat cine mi-a prieten adevarat si cine nu si a fost ziua de nastere a fetei, asa ca sa zicem din 26 de zile cit au tecut pina acum am avut 6 zile bine si 20 mai putin bune.Asta primavara si vara se inverseaza.Am 20-21 zile bune si 9 sau 8 proaste.

| Antimanele104 a răspuns:

Incredibil de proasta.Alan Rickman a murit, David Bowie a murit, iar manelistii prospera in continuare.