| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Cum vi s-a parut TPU prima oara cand la-ti vazut? big grin

5 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Mi-a placut foarte mult. Am intalnit aici oameni minunati. Unii inca mai sunt, dar multi au parasit acest site sau intra din ce in ce mai rar.Aceasta din cauza invaziei de copii care si-au gasit aici un loc unde sa-si descarce ineptiile si vocabularul necontrolat. Pacat,pentru ca intr-adevar, la inceput, acest site isi respecta principiul pentru care a fost creat: toti pentru unul! Intrabarile si raspunsurile erau deopotriva la fel de serioase. Nu cred ca au disparut problemele oamenilor. Ele vor ramane, dar vor lua alta forma. Mereu va exista cineva care are nevoie de sprijin moral.

| Skylar a răspuns:

Organizat...m-am inselat

| GumitzaXD a răspuns:

Aaa,puteai sa pui, pur si simplu categoria:Totul despre TPU simplu! dar tu...

| ๓itนpitน a răspuns:

Am crezut ca este un site unde oamenii se ajuta intre ei fara o recompensa,adica funda, dar apoi am vazut oameni care isi bat joc de timpul, rabdarea si ajutorul oamenilor ce vor sa ii ajute

| Muppets a răspuns:

Putin ciudat
nu mi-am dat seama despre ce e vorba dar acum stiu