| andra1149 a întrebat:

Cum vi se par oamenii care zic ca apocalipsa va veni in 2012?
mie mi se par niste enervanti... star

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie si enervanti si handicapati!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Enervanţi este puţin spus. Acei oameni sunt pur şi simplu iraţionali.
Sfârşitul unei persoane poate fi oricând, cauza morţii putând fi una banală. Ieşi în oraş, traversezi şi eşti călcată pe trecerea de pietoni. Ţi-a venit sfârşitul?

Baftă!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Sh mie mi se par la fel
De unde pot sa stie ei viitorul? numai Dumnezeu stie
Sh pe langa asta sperie copii degeabarolling on the floor

pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par niște superstițioși, când vor întelege că apocalipsa nu vine așa subit? Ea se va produce încet-încet, până când va dispărea orice formă de viață.
Sau când se va stinge Soarele, cu toate că încă e o stea tânără, deci câteva milioane de ani tot mai prindem oh go on.

| Filozoful a răspuns:

Eu zic sa-ti implinesti visele pana in 2012, ca asa imi fac si eu,deoarece eu aflu din surse sigure ce o sa se intample,si da,sfarsitul lumii nu vine, in schimb sfarsitul timpului. oricum nu conteaza ce o sa vina, eu te sfatuiesc sa iti indeplinesti visele.si sa nu te iei ce zice la tv. pentru. ca aia prezinta articole legat de 2012 doar pentru. audienta, si nici macar nu spune cu adevarat ce o sa se intample, doar 10%spun aia din adevar, oricum crezi ce vrei.

| Ella_3732 a răspuns:

Draga andra sunt de aceeasi parere ca si tine...nimeni nu stie cand va veni apocalispa doar D-zeu

| xAbbeyDawn a răspuns:

Numai D-zeu stie cand vine apocalipsa.Aia dau la stirii ca vine apocalipsa ca nu mai au chiar asa multe stiri si audietente.Si ei ce zic? Hai sa-i pacalim pastia ca sa se uite la noi.NU E ADEVARAT!