| shockodey a întrebat:

Cum vi se pare sa traiti intr-o pseudo-realitate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa traiesc,sincer! Nici nu exista un termen mai bun decat cel pe care l-ai scris mai sus.
Ca intr-un vis este. Timpul trece pe langa tine,nu simti ca e vara, toamna, nu simti nimic...in acele momente de tristete neagra din cauza unei neimpliniri in cariera!?
Asta traiesc eu acum.Mi se pare...ca voi trece de asta.Sunt o fire foarte incercata in viata.
Dar tie?

1 răspuns:
| Ruddy_2272 a răspuns:

Oh...ce intrebare grea pentru. site-ul asta in care adolescentii scriu despre cosurile lor, despre biletele date pe sub banca.Cati vor raspunde ceva?