| delia_6706 a întrebat:

Cunoaste-ti persoane cu numele de familie "craciun"imi puteti da va rog din suflet daca stitiintregul numehappymersi

23 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, Ionut Craciun.

| Leea1234 a răspuns:

Da ...vecinul meu!
craciun gica
craciun felicia (sotia)
craciun bianca
craciun georgiana... fetitele

kratos
| kratos a răspuns:

Craciun Eliza este o fosta colega de-a mea. Dar pot sa stiu la ce te ajuta daca le sti numele? Faci un arbore de familie?

Janina
| Janina a răspuns:

Marius Craciun

Janina
| Janina a răspuns:

Din ce judet, sau din ce localitate? ce varsta... ce profesie?

| Psihoyounger a răspuns:

Strabunica mea, Dumnezeu sa o ierte se numea asa. Si avea si un prenume... dar de ce iti trebuie?

Psihoyounger

| Emeraude a răspuns:

Craciun Craciun. Serios de n-aveam la tara un vecin batran cu numele ăsta.Il strigau toti 'nea Craciun, iar cei mici, cand auzeau de mos Craciun, se gandeau instantaneu la.'nea Craciun.Multi il intrebau daca le mai aduce cadourile de sarbatori...laughing. A murit acum cativa ani, saracu'. Deci, da, mos Craciun a existat laughing. Chiar intr-un sat de la marginea Sibiului laughing.
Subscriu si eu userilor de mai sus, la ce-ti trebuie?

| Georgiana2905 a răspuns:

Dar acum depinde si din ce localitate / oras? Am o vecina cu acest nume iar prebnumele este Lenuta.Nu vad cu ce anume te-ar ajuta...

| yuli10 a răspuns:

Emanuela Craciun, fosta mea profesoara de muzica. o persoana extraordinar de culta.

| danutza a răspuns:

Craciun Valentina o fosta colega happy

| Artemiss a răspuns:

Craciun cristinel... e singurul pe care il cunosc

| www a răspuns:

Da stiu o tipa, dar nu inteleg de ce ai nevoie de numele ei.

| delia_6706 explică:

Nu e nimeni de aici dar va multumesc mai stiti?big grin

| delia_6706 explică:

Secretel poti cauta pe un site?

| DonyHD a răspuns:

Stiu 2 gemeni dar care nu seamana craciun gabi si craciun mihail.happy

| Fasie a răspuns:

Craciun mihaita coleg cu mine

| Fasie a răspuns:

Craciun cicilia profesoara mea de engleza si este din calarsi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun Ioana si Craciun Ionut, sunt 2 frati din Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici 500 de nume:
http://www.carte-telefoane.info/....../cauta.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun Mihai, un amic.
PS: "cunoasteti" e legat.happy
Aaaa...il mai stiu pe Mos Craciun, dar nu va dau nr lui de telefon, nu insistati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adina-eu ma multumesc numai cu al tau. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun Dana

Craciun Mirela

Craciun Marius big grin si cam atathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunoaste-ti persoane cu numele de fata''cristinel nisporeni''