| Thecurious a întrebat:

Cunoasteti persoane care au suferit, din cauza obezitatii sau a alimentatiei nesanatoase?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa fii obez sa suferi din cauza alimentatiei nesanatoase, trebuie intelesa importanta nutritionala a ceea ce mamcam.nu doar sa ne gandim la calori, o alimentatie sanatoasa chiar fiind obez face bine, eu asta am. experimentat pe mine, doar prin schimbare s-a vazut rezultate foarte bune, eu unu vad alimentele pe.macronutrienti, vitamine,si eu am suferit din cauza alimentatiei proaste dar mi am revenit, alege si tu sa fi sanatos, zaharul tampeste oameni sa stii, serios uitate la Romania cati tampiti, non lifer sunt vs consumul de zahar, clar se vede sau in america

| Celcestietot a răspuns:

Doar pe cele de pe TLC cunosc.