| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc pe cineva care poarta caciula tot timpul, si vara si iarna. L-am intrebat de ce poarta mereu caciula si a zis ca parca îi este mai asa. Voi care credeti ca e adevaratul motiv pentru care poarta caciula?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Poate cheleste si are probleme cu asta. Poate i se pare ca-i sta mai bine ori asa de moda ori ca are o forma nasoala a capului.

Daca nu l-ai descusut si tu mai bine....noi ce sa pricepem din "ii este mai asa"?

Eu din ce inteleg din putinul pe care ni l-ai zis o poarta tot timpul de moda. La un moment dat erau si niste rockeri care purtau bocanci tot timpul si vara si iarna. Deci nu subestima nicicand nebunia unora tongue

| T0T a răspuns:

Nu imi pasa si nici tie nu ar trebui.

| edit28 a răspuns:

Par naspa / forma capului.