| LaurC a întrebat:

Curiozitate: Cine n-are cont de Facebook?

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu,e o pierdere de timp si nu are nici o relevanta!
Se vede si aici pe TPU cum unii ultilizatori nu au altceva mai bun de facut decat sa cerseasca like-uri, mi se pare penibil...

| LaurC explică (pentru ROB3RT89):

Penibil? Putin spus.
Si e o chestie si de bun simt, de onoare, dar nu n-ai sanse, mai ales cu generatia asta.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru LaurC):

Toate generatile au specimenele ei, nu exista padure fara uscaciuni!

| LolaLollita a răspuns:

Eu happy Chiar nu am nevoiehappy

| drogh a răspuns:

Doamna mea dirigintă. Încă se mai consideră pe timpul lui Ceauşescu...

| Dariusuu a răspuns (pentru drogh):

Pai si ce daca nu are?

| drogh a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu are nimic, doar că mi-ar fi făcut plăcere să o adaug la prieteni şi să o,, spionez'' dacă ar mai fi adăugat poze noi, dacă ar mai fi postat vreo stare...etchee hee Sincer, am un respect foarte mare faţă de ea, şi de aceea nu mă satur niciodată de vorbele ei şi de felul în care se îmbracă. Mereu e la modă cu haine decente.

| Dariusuu a răspuns (pentru drogh):

Te inteleg atunci, si chiar ma bucur.

Si eu am respect pentru cativa profesori, nu multi dar am.

Ceilalti stiu doar sa critice. Nici nu-i mai intereseaza daca intelegi sau nu. bani sa castige.

| KristalPop a răspuns:

Eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu!

| nowar a răspuns:

Eu nu am thinking si nici nu cred ca imi fac.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Profu' meu de religie laughing

| AdeeMaria a răspuns:

Eu laughing
Am avut, dar din luna septembrie l-am dezactivat. Dupa parerea mea, e o pierdere de timp. Doar pui poze si vezi poze. "Ce minune". Si interesant ca toata vacanta de vara m-a tentat sa stau numai pe el. rolling eyes
Nu mai am nevoie laughing
Are vreun rost, tu ce zici?
Mai bine gasesc alt ceva interesant de facut decat sa stau toata ziua numai pe facebook. :d
Am avut facebook aproape doi ani si acum imi pun mereu intrebarea : "Pentru ce?"
oh go on

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru AdeeMaria):

Pai si facebook e o comunitate unde poti vorbi si vedea poze cu rudele/prietenii; te poti documenta de mai multe lucruri si chiar unele sunt ineresantewinking -Ca unii il folosesc sa dea non-stop like-uri si pupici etc laughing e treaba lor...- Eu cel putin intru pe el si vorbesc cu colegii sau ma uit in activitatea grupului meu de la scoala...

| AdeeMaria a răspuns (pentru ๖ClaSSic):

Da...comunici cu colegii, dar asta se poate face si pe mess, nu neaparat pe facebook laughing
Oricum, fiecare face ce vrea happy Asta e parerea mea...