| Joker3134 a întrebat:

Daa te prinde copiind la o restanță la facultate nu mai poți da restanță câteva sesiuni ca la bac?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, asta in teorie, insa depinde de anumiti profesori si regulile lor. Am intalnit profesori care daca te prindeau ca copiezi... te exmatriculau direct, ce restanta. Aia era partea buna laughing

| Mosotti a răspuns:

Nu, iti da 1 sau te da afara, si ai voie sa dai restanta urmatoare. Mai ales la privat, nu te exmatriculeaza nimeni, ei vor sa-ti cam ia banii, nu sa te piarda ca, client pe anii urmatori, oricum se iau bani pe restante.

Dar depinde de om sa nu fie prins, depinde cat il duce capul.