| alex_9641 a întrebat:

Daca a-ti fii presedintele Romaniei ce a-ti schimba la ea?

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Mai intai, pe toti cei de la putere care ne "omoara" mai mult tara decat s-o salveze, apoi as micsora TVA-ul. Dupa care, nu as mai taia salariile oamenilor. Si voi incerca sa nu mai dau banii pe prostii cum ar fi ceasurile aurite. laughing Apoi voi mai vedea ce sa fac.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform atributiilor consfintite prin Constitutie Presedintele nu are destule puteri pentru a face schimbari majore, fara sprijinul Parlamentului si Guvernului. Totusi as insista pentru legi mai bune si aplicarea corecta a lor. Numai bine!

| georgegs a răspuns:

As.schimba.asa:as.mari.pensile,salarile,alocatile,
as.da.mai.multe.locuri.de.munca.as.face.
mai.multe.blocuri/case.acum.nu.prea.imi.vin.
in.minte.prea.multe.ca.abia.ma.trezi

| Minks a răspuns:

happy As deporta tiganii, pe o insula sau in desert si o data cu disparitia lor o sa apara si schimbari in bine.

| anamaria_8142 a răspuns:

Poi cred ca totul, deoarece tot ceea ce a facut actualul guvern este de toata jena, evident ca as scadea tva-ul. si as micsora cheltuielile inutile pentru masini, diurne si asa mai departe, as scadea salariile guvernantilor, si as destitui din functii cat mai multi demnitari.