| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi presedintele romaniei ce ai schimba?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Zi mai bine ce nu aș face!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Salariu mai mare pentru muncitori, rromii expulzati in jungla (cei care comit infractiuni), minim 8 clase ca sa poti munci (nu inteleg de ce sunt 10).

| eugenl a răspuns:

Tot sistemul de conducere

| KungFuBoy a răspuns:

Eu daca as fi presedinte?big grin, pai:salariu mai mare, taxe mai mici pentru ca o sa ajungem sa platim si aerul pe care il respiram etc

Pa

| simonanegru271207 a răspuns (pentru KungFuBoy):

Si cu ce platesti salariile alea mari daca taxele sunt mici?

| ALice_4674 a răspuns:

Sa nu mai existe someri si fiecare persoana sa aiba un loc de munca.asa era pe vremea lui ceausescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Printre altele, asi forma o comisie care sa verifice daca patronii le dau muncitorilor salariile. Si i-asi impune patronului sa-si tina amanta acasa, nu in firma. Asi interzice ascultarea manelelor la volum maxim, tunarea masinilor si raliurile moto in tromba noptile in timpul orelor de liniste. Asi pune medicii sa plateasca amenzi in cuantumul a 10 ori spaga care e gasita asupra lor si multe alte chestii. Insa la cat de corupt e parlamentul Romaniei cred ca dupa primele 5 minute de presedentie asi fi deja linsat.

| pavel88 a răspuns:

As legaliza prostitutia.las baga la parnaie pe basescu.pe tigani i-as duce la polul nord.pe elena udrea as faceo amanta.si la toti bogatii care au milioane de euro in cont l-as confisca averea si iasi trimite la lucru sa vada cum e sa lucrezi pe 1000 de lei.si pe gay iasi spanzura.cam atat

| Tadotaki_8217 a răspuns:

Nu suntem in stare sa raspundem la astfel de intrebi, mai ales eu. Multi ar raspunde in joaca...cum ar fi "sa nu fie scoala"; "mai multa vacanta". Sincer, si eu imi doresc asta, dar nu se poate si daca nu se poate, apoi NU se poate.
Fiecare persoana care raspunde, raspunde in functie de varsta, copii mici "Numai distractie"
-adultii " Salarii mai mari"si tot felul. Nu te-am ajutat cu nimiclaughing Sau mai bine zis nu mi-am zis parerea. Dar nu sunt in stare sa raspundbig grin.
Bafta incontinuare happy.

| onewish a răspuns:

Imda pai daca as fii presedinta tarii as schimba cv dar ce as putea ca la sistemul ce il avem nici sa vrei si nu poti face mai nimic ca trebuie sa fie toti parlamentarii de acord dar daca as putea as schimba ministrul sanatatii si as da face cv in privinta doctorilor pentrua fii si ei mai flexibili cu pacientii intr'un cuvant sa isi dea mai mult interesul fata de noi cred totusi ca nu au depus degeaba un juramant nu? cam asta as face probabil dar tu?