| RAY a întrebat:

Daca ai avea ocazia sa te întâlneşti cu cineva de pe TPU te-ai întâlni? Ce parere aveti despre întâlnirile reale intre useri?

88 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. ASa pot afla mai multe despre acea persoana. Altfel suntem in viata reala.

| GoldenZenith a răspuns:

Da. Mi se pare geniala ideea laughing

| Drimmero a răspuns:

Da,desigur, dar asta dupa ce cunosc cat de cat omul mai intai pe spatiul virtual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce ma? Te inspaimanta gandul ca una din duduiele care le alinti pe aici e cumva in viata reala un gay de 40 de ani? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici n-ai mirosit ceea ce am vrut eu sa zic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Shh. Te/am prins eu bine cu mata in sac. Nu trebuie sa si plangi, nu te da de gol ca te vad duduiele. Pastreaza imaginea de bad boywinking

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man tu ai multe admiratoare?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu se uita nici dracu la mine, despre care admiratoare tot vorbiti pe aici?

| Bacemi a răspuns:

Am întâlnit până acum patru persoane de pe TPU, trei băieți și o fată. Au fost experiențe mișto. Mă rog, pe un tip îl știam de vreo 10 ani, am fost colegi în 5 - 8 și după plecase la Cluj. Un altul am descoperit că stă în oraș cu mine (a plecat între timp de aici, nu era din orașul meu) și am ieșit de trei ori cu el și gașca lui. Aș repeta figura, dar în mod special cu fete, ca să echilibrez balanța. Sunt dispus să mă văd cu oricine e o persoană de bun simț și cu o destul de vastă cultură generală. Atâta timp cât găsim o variantă acceptabilă ca dată și nu implică distanță și costuri prea mari. Ca să am ocazia să mă relaxez petrecând timp cu persoane open mind, să împărtășim gânduri și experiențe. De fapt mint, a mai fost o fată. Și încă altcineva, tot din alt oraș, dar care și-a făcut cont aici după ce i-am zis de site.

| Habbsha a răspuns:

Am întâlnit și mi-ar face plăcere să mai întâlnesc câțiva.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu vorbi asa, pai asa citesc man ca te plac multe

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet, te grabesti ca fata mare la maritis.

| RAY explică (pentru Habbsha):

Si cu mine raza de soare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stii de gluma, hahalerule laughing

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Mai ales cu tinewinking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne permitem noi 2 glume cumva?

| RAY explică (pentru Habbsha):

Stiu asta iubire, numa pe mine ma ai in cap sunt ca mătreața pentru tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Casanova, ce zici?

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ce comparație... drăguță.

| Bacemi a răspuns:

Mi-am adus aminte când aveam și eu și alt tip de pe aici poză la profil din același loc. Și amândoi fiind activi, cineva a băgat de seamă. Ne-am distrat copios happy

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bine sanatos, dar tu,, Miss?

| RAY explică (pentru Bacemi):

Amandoi erati activi? ai grija cum te exprimi ca asta inseamna multe, si eu am patit o data pe un chat, ma intreaba unu esti activ? eu nu pasiv, ok deci isi place sa o s, poftim ce ai ma

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Dafuq was that, Ray? laughing)

| RAY explică (pentru Habbsha):

La noapte ce facem iubire?

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Mi se rupe mie de ce interpretează alții.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ce reputație ai. n am văzut așa ceva.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

What?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Oameni dementi care nu au impact cu realitatea, eu iti zic adevarul aici,, nu te aburesc/

| RAY explică (pentru Bacemi):

Si eu mam vazut cu o fata adventista a fost ok, am fost cu ea in parc, eram timid, ea era inalta, am mers la biserica apoi ne-am despartit, din pacate am facut-o mincinoasa pe nederept si am pierdut-o

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Observ laughing. esti nacho-ul site-ului? Pardon, macho-ul?batting eyelashes