| stfnn a întrebat:

Ce parere aveti de intalnirile dintre playeri.
Adica, diverse persoane care joaca acelasi joc sa se intalneasca in realitate.

Răspuns Câştigător
| xcore a răspuns:

Salut,
Am avut clan de Dota (banuiesc ca ai auzit) timp de 4 ani. Cu cei din acelasi oras cu mine (Bucuresti) ne intalneam cel putin odata la doua saptamana si ne intelgeam foarte bine. Ulterior am facut si doua intalniri una la mare si alta la munte la care s-au prezentat si o parte din ceilalti. Desi majoritatea nu mai jucam acum (deh, am crescut si noi) am pastrat legatura si inca ne mai vedem.

Totul depinde cum decurge prima iesire si daca va intelegeti. Apoi legaturile se formeaza singure

6 răspunsuri:
| AndreiDoMino a răspuns:

Pierdere de timp. Nu o sa mearga bine intre ei 2. Dar incercarea moarte nu are! Bafta!

| betsy a răspuns:

Eu chiar nu as avea incredere in cineva pe care l-am cunoscut pe internet, fiindca nu stii niciodata daca identitatea lui coincide in realitate cu cea pe care sustine ca o are, mai ales daca il cunosti dintr-un joc. Cine poate sa stie cu ce individ dubios ajungi sa te intalnesti!? happyDaca totusi tii sa ai o intalnire de genul asta, cred ar trebui sa vii impreuna cu cineva.

| unknownn a răspuns (pentru betsy):

ProTV-u asta...of of of

| betsy a răspuns (pentru unknownn):

Am vazut ca nimeni nu isi exprima vreo parere proasta, prin urmare mi-am asumat eu prin raspunsul asta rolul de om care nu a uitat ca cei de la ProTV inca mai au nevoie de subiecte pentru stirile de la ora 5laughing Asa ca sper ca intelegi.

| stfnn explică:

Poate nu m-am exprimat bine dar eu ma refeream la intalniri cu mai multi playeri(mai multi, un grup), un meeting, adica sa bei o bere, sa discuti, etc.

| frikk a răspuns:

Este ok.doar jucati acelasi joc aveti acelasi gust + o tema de discutie jocul care il jucati impreuna bla bla bla.