| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de intalnirile intre useri TPU in real life? tu ai accepta o invitatie de la cineva?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

A fost frumos. Am mers cu ea și Doub la concert ultima oară și a rămas la noi seara. Prima data s-au văzut ele acum un an și ceva și eram și eu.

56 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dintre cei cunoscuți de aici pana acum doar cu Endo și Conquete m-am văzut în real life. Și cu un prieten pe care îl știu din 2011. Ah.și Doub cu care locuiesc, nu am cunoscut-o aici dar m-a implorat sa o menționez și sa specific că stau cu ea în casa. Ce bucurie

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Cu Conquete cum a fost?

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Ce frumos, doub e mai timida de fel sau e mai vorbareata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Dacă eram pe Facebook îți dădeam inimă

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Doub e o nebuna
au vrut o data sa ma dea afara din casa, am intrat pe geam sad

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

#inima

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

De la etajul 7

| RAY explică (pentru Doub):

Dar macar ai urcat cateva etaje?

| RAY explică (pentru Doub):

Sa inteleg ca daca te iau de nevasta numai scap de tine?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Am zburat direct pe geam

| RAY explică (pentru Doub):

Saraca de tine ai devenit parasuta

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Am devenit balon cu aer cald

| RAY explică (pentru Doub):

Teoretic vorbind ai putea zbura oricand doresti, oriunde doresti, unde ai vrea sa zbori?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Mhm, nu stiu, cred ca pur si simplu as face-o la intamplare

| RAY explică (pentru Doub):

Ai vrea sa zbori la cineva dar isi este frica sa o faci?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu e asta, idk

| RAY explică (pentru Doub):

Atunci de ce nu vrei sa actionezi? si preferi tacerea? isi este frica?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

In ce sens sa actionez? sa ma arunc de la etaj? laughing)

| RAY explică (pentru Doub):

Sa fugi de dorintele tale ma refer, a sari de la etaj nu e o rezolvare

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

A fost frumos. Am mers cu ea și Doub la concert ultima oară și a rămas la noi seara. Prima data s-au văzut ele acum un an și ceva și eram și eu.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu e o idee rea, mai era un tip pe aici, Flav parca care organiza intalniri in orasul lui cu mai multi.
Ori ce experienta e bine venit, logic ca as accepta.
Nu stiu ce ar iesi daca s-ar intalni InfestatoR cu unele fete de pe aici...laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Pe timpuri cand eram activa pe forumuri, astfel de intalniri intre useri erau active si chiar imi placeau. Cu TPU de ce nu, cred ca asa vei cunoaste pe x si y in viata reala si vei putea lega prietenii, nu numai in mediul virtual. Ar fi frumos ca TPU sa se gandeasca si la partea asta pentru intalnirile din viata de zi cu zi.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Pe tine te am uitat miha, las ca poate ne vedem in Germania, cand voi veni o sa vreau sa imi vizitez tara paterna toata

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

happy iti dai seama ca si eu am sange de neamt si cu toate nici nu-mi place aici laughing... strabunicul meu era german (tatal bunicii mele, mama mamei) de pe langa Stuttgart, iar mama bunicii era slovaca. Daca vii mai aproape de mine laughing si depinde cand te hotarasti sa poposesti in Germania, sper sa ma mai prinzi, ne intalnim cu toata placerea happy.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Ok miha

| munteanuionvictor a răspuns (pentru MihaelaDart):

Ai dreptate.

| Drimmero a răspuns:

Nu,,e pierdere de vreme, tu ai accepta? Si cu cine?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cu tine,golden,naty,endroys,nature, nemesys, roscata, drutix, seby scuze daca am uitat pe cineva

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Daca nu faci parte din susținătorii Harsenalului, nu te baga in seama Drimmi. Mai bine lasa-l pe el, îți pierzi timpul. kiss

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Hai ma nu fi badgril e suspendat ai mila de el

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

N-ai ce sa-i ceri,, doar vede ca am raspunsuri limitate, nu pune botul la vrajeala ei.

Baga direct tot site-ul la invitatii)))))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Saracul de tine nu isi poti declara iubirea ca esti banat

| Freya1 a răspuns:

Da cred ca de la tine laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Cu tine dar fara teme religioase

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Stai linistit ca eu nu vorbesc despre religie si nu ma incurca cu nimic credinta, sau religi ta.Nu te invit la biserica si nici nu te pun sa te rogi nici daca am avea o relatie dapoi daca ne-am intalni sa ne cunoastem doar

| RAY explică (pentru Freya1):

Apreciez

| OldSoul a răspuns:

Nu am nici o parere, fiecare cu ce-l doare, daca unii vor sa se intalneasca, aia e, bravo lor, eu personal nu sunt atat de "curios" incat sa particip la o astfel de intalnire.
Cel putin nu am intalnit nici o persoana care sa ma starneasca in asemenea fel incat sa-mi doresc sa ma intalnesc cu ea in realitate.

| Dismally a răspuns:

Poate fi o idee buna. Cred ca as accepta, nu stiu ce sa spun.

| GoldenZenith a răspuns:

O idee amuzanta.

Depinde cine face invitația.

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Desi daca eu te as invita ai accepta?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Da.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Daaaa.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Poate o sa vin cu un val spre tine

| ShaOfHatred a răspuns:

To sper de ceva ani sa ma vad cu o persoana de pe TPU, dar nicicum nu se nimereste.

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Esti o fata inteligenta cu o minte deschisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acceptat doar de la roscata. restul nu ma sufera asa ca nu vad eu astfel de invitatie de la ei laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu spune asta cu holiday, drutzix, seby ai avea ce discuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate. avand in vedere ca iti place psihologia si cu tine as avea ce sa vorbesc. dar cum am zis mai sus, daca nu se pomeneste de o invitatie nu e ca ma bag singur in seama. daca stiam poate treceam si pe la tine

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am vazut aseara primul episod e ok serialul, si eu la fel cred

| munteanuionvictor a răspuns:

E o idee bună. Eu aș accepta.

| Victor453 a răspuns:

Este o idee buna si interesanta.Da desigur, am accepta, dar nu de la toti))

| Arii2 a răspuns:

Chiar daca nu cunosc pe nimeni da as accepta ca pana urma am vazut persoane foarte prietenoase aici *.* happy

| RAY explică (pentru Arii2):

Frumos

| Victor453 a răspuns (pentru Arii2):

Catare toate persoanele de aici sunt prietenoase)) dar din pacate traiesc in Chisinau si sa ma vad cu cineva nu prea am sanse((

| gaby0512 a răspuns:

Da depinde de cine face invitatia