| RAY a întrebat:

Daca ai avea ocazia sa te întâlneşti cu cineva de pe TPU te-ai întâlni? Ce parere aveti despre întâlnirile reale intre useri?

88 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mai repede apare un OZN pe cer decat sa bata Barza in seara asta...

| RAY explică:

Daca castiga o sa imi iau o fata de acolo poate sunt mai serioase, sincere ca aici

| RAY explică (pentru Habbsha):

Vorbind serios acum isi place sa vorbim sau te plictisesc?

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Îmi place, n-am cum să mă plictisesc când îmi tastează un om inteligent.

| RAY explică (pentru Habbsha):

Haaaaaaaa hai ma nu glumi, vb serios

| Theo94 a răspuns:

Da, chiar as vrea sa ma intalnesc, dar dupa ce il cunosc mai bine in spatiul virtual.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Catalanele nu cred ca ar fi mai frumoase decat romanecele noastre.

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ce simpatic ai fost cu replica asta rolling on the floor

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dar poate mai sincere,serioase, fidele, las ca si asa alea frumoase nu se uita la mine, mai bine una de acolo mai draguta dar serioasa, eu am fost in castellon man un oras superb

| RAY explică (pentru Habbsha):

Ok,daca tu nu vrei sa facem nimic? pai am sa fac eu, ma pun la somn, noapte buna TPU

| Nemessys a răspuns:

Imi si imaginez cum ar fi TPU users meet rolling on the floor))

Si da, as vrea, de ce nu? happy Insa sunt fooooarte mici sansele sa se intample asa ceva. Deoarece nu ma duc in alte orase. tongue

| AndreiWeisz a răspuns:

Logic ca da, ar fi misto.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru Habbsha):

"N-ai șanse să mă faci să mă ud"
Dar eu am.

| anonim567833 a răspuns:

Da, mi-aș dori să o întâlnesc pe o tipă Iustina parcă o chema, singura fată care a zis sincer că ar accepta pentru 4 sute de euro să-mi înghită sperma happy

| Dariusuu a răspuns:

M-aş întâlni cu NO Name, chiar sunt foarte curios să văd cum arată şi ce trăsături de înfăţişare are.
Cu toţi ştim că are o minte strălucită, dar aş băga mâna în foc că aşa e şi înfăţişarea.

| RAY explică (pentru Dariusuu):

Nu mereu desi noi asociem inteligenta cu un fizic frumos

| RainmakerX a răspuns:

Eu am vorbit cu multe persoane de pe TPU dar nu am intalnit pe nimeni inca.

Ar fi destul de interesant.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahaha

| anonimg a răspuns:

Nu stiu, dar cateodata ma gandesc ca v-ati plictisi cu mine. Pentru ca nu merg in baruri, discoteci si alte locuri de distractie; ci doar in cele de recreere. La plimbare in parc sau la o terasa.winking
Subiecte de discutie s-ar gasi, chiar daca in general ma reprezinta tacerea. big grin

| anonimg a răspuns (pentru RAY):

Ai grija de... surorile mele. happy

| RAY explică (pentru anonimg):

Nu cred ca cei care nu merg prin cluburi sunt plictisitori dar recunosc nu as vrea sa cunosc o persoana dogmatica religios

| Freya1 a răspuns:

Da ar fi o experienta interesanta daca acea persoana nu e una care te judeca pentru ce ai postat aici si nu are idei preconcepute sau nu ai mintit in legatura cu ce ai scris. Poate s-ar lega multe prieteni frumoase avand in vedere ca de multe ori straini fiind ne sfatuim si sutinem

| RAY explică (pentru Freya1):

Asa e natalia, am vazut niste scantei mai aprinse la adresa ta nu pune la suflet

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eh nu o sa imi botez copii cu ei nu imi fac griji de aia laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Fi fara griji ca vin eu ca nas in caz de ceva, esti o fata ok

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Multumescwinking

| Bacemi a răspuns (pentru anonimg):

Nici eu nu sunt genul să merg în baruri, discoteci. Prefer o plimbare prin parc, o bălăceală, un sport.