| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai castiga la un concurs 10000 ron ce ai face cu banii?happy

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nimic. Niciodata nu am castigat fara sa muncesc. Nici nu-mi obosesc mintea, ca sa-mi imaginez asa ceva.

| mami a răspuns:

Mi-as cumpara o casuta in alta tara sa scap de mizeria asta din Ro, cum deschid poarta calc in cacatii cainilor vecinilor care tin copii incuiati in casa si cainii vagabonzi pe strada
iar azi culmea ironiei, un caine COMUNITAR in holul primariei, credeti-ma mi s-a ridicat stomacul
nu am nimic cu sarmanele animale ca ele nu sunt de vina ca sunt pe pamant
am ajuns din tara frumoasa in maidan
asadar nu as intoarce capul inapoi daca as avea bani sa imi indeplinesc visul

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Daca as cistiga o parte din acesti bani as face o donatie la un orfelinat pentru copiii, iar cu cele trei parti ramase le-as folosi pentru renovarea locuintei.

| Zambet a răspuns:

As calatori prin lume day dreaming

| romanionu a răspuns:

@Sangeroos Wa aici nu e spot publicitar sa ne etalam propriile complimente despre noi
Si...btw deja m-am obisnuit cu tine rolling on the floor

As face o lume mai buna pentru minelaughing...sau cel putin voi incerca

Răspuns utilizator avertizat
| Bteen a răspuns:

M-as duce in vacanta pe Insula Bora-Bora... Dar tu?

| e m i l y a răspuns:

Well...ador marealove struck. Deci intelegeti ce as face. Eventual si ceva shopping. Nu zic aici ca ii voi dona pentru ca ar fi 50% sanse sa fac asta daca as castiga pe bune atatia bani + cei care zic asta o zic doar sa dea bine. Stiti si voi cum e omul.

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Pai...sa ma gandescthinking i-as investi in ceva folositor si daca nu merge i-as cheltui pe haine, accesorii, parfumuri etc etc... ca doar sunt fatahee heehee hee