Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in orice loc din acest univers si la orice moment (din trecut, prezent sau viitor), unde ai alege sa te duci?

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trecut

| gingergirl1 a răspuns:

Viitorul nu prea vreau sa ii stiu...adica ba da, dar ce rost mai are daca il "cunosc" inca de acum? laughing
Deci as calatorii in trecut sad Sa mai retraisc odada momentele acelea care nu se mai intorc si in care eram fericita si nici nu stiam!

| Cσcσ a răspuns:

In trecut, adica in perioada in care eu nu existam (tare curioasa sunt in legatura cu viata parintilor mei laughing ).

| LifeIsColour a răspuns:

As merge cu siguranta intr-un loc exotic, pe o insula, in viitor, pentru ca ma fascineaza tot ceea ce urmeaza si sunt curioasa sa aflu ce ma asteapta peste cativa ani..sau in ce fel o sa evolueze lumea.

| stark47 a răspuns:

As alege japonia din prezent.
mi se pare ca acea tara are cel mai inalt nivel de educatie si de cultura.
ca sa nu mai spus ca imi plac la nebunie traditiile lor.
poate anul asta nu ca am planuri dar anul viitor sigur plec acolo

| zahy a răspuns:

In vitor sa vad ce se alege de lumea asta. dupa ma intorc pe vremea lu Mihai sa ajut la cucerirea Moldovei si Trasilvania sa pot muri mandru ca am facut ceva pe acest pamant sfant.

| JohnnyWylde a răspuns:

Concertul celor de la Avenged Sevenfold din Long Beach California 2008

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pai in viitor si... in SUA, pe insule, etc.

| Aimee33 a răspuns:

As calatori in trecut pentru a vedea cum s-a format universul, planetele, noi; si pentru a impiedica greselile pe care le-am comis in trecut.

| TempestUV a răspuns:

In trecut mai exact in Japonia si Coreea ca sa le vad razboaiele.

| BeAmazing a răspuns:

In viitor! happy

| Biiskrem a răspuns:

Pff. Văd că sunt singura care vrea să meargă în trecut, în primele momente ale vieții mele laughing Aș vrea s-o reîncep. big grin

| StochirleaAlexandra a răspuns:

În mai multe locuri.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Prezent... la scoala de calarie din Viena... :3

| kitykity a răspuns:

Eu m-as duce in trecut, mai precis acum 19 ani deoarece atunci s-a nascut sora mea inainte cu cateva zile sa moara.

| styaos a răspuns:

Oriunde dar nu în România.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Pai m-as duce la matusa mea care locuieste in Gran Canaria pe acea insula pustie in care mereu este cald.

| manke a răspuns:

Pe Insula Papusilor, loc bantuit: http://www.poftim-cultura.ro/......panzurate/

| vega358 a răspuns:

As merge in trecut sa vad cum s-a creat lumea!

| rememberme24 a răspuns:

As merge in viitor pentru a vedea cum arata lumea condusa de generatiile noastre(adolescentii de astazi, deveniti adulti in viitor) : cat de mult a evoluat stiinta, medicina, tehnologiachia ba chiar si conceptia umana. Oare in viitor o calatorie in timp va fi pentru oamenii de atunci cum este acum o calatorie cu taxiul pentru noi? Who knows?

| EmmaShefferd a răspuns:

Eu m-as duce inapoi in 2010, inainte sa se fi sinucis prietenul meu din copilarie, si sa il opresc!

| Emmett a răspuns:

Hawaii in prezent sau aici in viitor.

| petriinna a răspuns:

In varful unui copac in adierea unui vant cald de vara sub cerul liber... serios big grin

| WildLatte a răspuns:

E putin mai complicat, dar cred ca prima data as merge in viitor sa vad cum ar fi viata mea, iar daca lucrurile nu sunt asa cum vreau eu as merge in trecut, as avea multe de schimbat.

| MeddyMaddy a răspuns:

In trecut, in momentul cand s-a creeat lumea

| marciana a răspuns:

In trecut as merge sa-l iau la bataie pe Adolf Hitler si sa vad dinozaurii.In prezent as merge in Tokyo, Viena, Paris, Madrid, New York si Los Angeles.Iar viitorul..nu ma intereseaza.

| AlissonPadalecki a răspuns:

M-as duce in trecut insa vreau sa raman cu aceeasi gandire si cu toate lucrurile/amintirile ca sa pot modifica viitorul happy Si cel mai important....as pune la loto laughing

| InnaArkane a răspuns:

In Londra prin perioada Marelui Incendiu. Londra e o pasiune obsesiva de a mea, as da orice sa vad un eveniment asa important din istoria ei.

| DiidiiDuuda a răspuns:

In viitor sa imi vad greselile sa le pot repara

| Anonimus247nmn13 a răspuns:

In timpul lui Ragnar lotbruk alaturii de vikingii sai avertizez sa nu faca gresilile pe care le-au facut laughing